Brillant

OKNA BRILLANT – 5ti komorový profil REHAU®s šířkou 70 mm
Okna BRILLANT – elegantní, dokonalá v detailech, energeticky úsporná.

Pětikomorový profil využívá dokonalé izolační vlastnosti vzduchu a jeho 70ti milimetrová šířka zaručuje nejlepší tepelnou izolaci a odolnost. Vysoká energetická úspornost oken BRILLANT (koeficient průniku tepla Uf=1,25 s výztuží, W/m2K Uf=1,20 W/m2K s výztuží a termickou vložkou), dovoluje snížit náklady na topení a pomáhá tak chránit životní prostředí. Okna BRILLANT jsou doporučována pro nízkoenergetické stavby. Jemné oblouky a zakulacené hrany dokreslují moderní a profesionální vzhled těchto oken.

Charakteristickým znakem oken BRILLANT je tvar jejich profilu, který je vyroben v souladu s pravidly pěti-komorového systému. Komory, které se nachází ve vnitřní nebo vnější části, zajišťují optimální tepelnou izolaci, k tomu vnější komora umožňuje snadný a neviditelný odvod vody od okenních tabulek. Velká výztužní komora umožňuje využití vhodných kovových zpevnění, které odpovídají statickým požadavkům ve stavitelství.

Používání profilů REHAU® Brillant-Design v oknech dává obrovské možnosti různých řešení. Je to téměř neomezená paleta barev a tvarů. Mírné oblouky, zaoblené hrany, mírná zkosení propůjčují oknům vyrobeným z těchto profilů moderní a profesionální vzhled. 5ti komorová konstrukce využívá izolační vlastnosti vzduchu a 70ti milimetrová konstrukční šířka profilů zaručují nejlepší parametry tepelné izolace. Okna v systému REHAU®‑Brillant-Design doporučujeme zvláště pro nízkoenergetické domy a investice spojené se zateplením a zvyšováním standardu.

STANDARDNÍ VYBAVENÍ A KLADY OKEN BRILLANT:

 • značkový německý profil REHAU®, který zajišťuje vysokou tepelnou izolaci (atraktivní koeficient termické izolace 1,2 W/m2K), moderní a elegantní vzhled (zaoblené hrany na okenních křídlech) a vytrvalá konstrukce (díky zvětšené kovové výztuži).
 • každé okno Brillant je ve standardním provedení vybaveno špičkovou inovační technologií SUPER SPACER®, která svým uživatelům zajišťuje nejlepší parametry technických vlastností okna.
 • okenní tabulka (takzvané dvojsklo) s rámečkem SUPER SPACER® zaručující velkou (cca 15%) redukcí nákladů na topení a zvýšenou ochranu před hlukem. SUPER SPACER® zároveň až o 70% redukuje kondenzaci vlhkosti na skle.
 • speciální standard kování – komfortní používání a vysoký stupeň bezpečnosti. Bezporuchové kování ROTO® ve standardu s mikroventilací (opce postupného výklopu), blokace kliky s nadzvednutím křídla, dva bezpečnostní body (na každém křídle) proti vypáčení křídla – zaručující zvýšený komfort obsluhy a vysokou bezpečnost.
 • bezpečné hliníkové kliky HOPPE® série SECUSTIK® s bezpečnostní funkcí – zajišťující dodatečnou ochranu proti vloupání. Barevná provedení: okna v bílé barvě a s jednostrannou fóliovou úpravou - klika v bílé barvě; oboustranná fóliová úprava s imitací dřeva - klika v barvě starého zlata F4 nebo v barvě titanu F9.
 • nízko emisní okenní tabulka U=1,0 W/m2K, která zajišťuje vysokou úsporu energie a chrání před hlukem
 • profil zaplňující technologickou drážku v dolní části rámu – zajišťuje ochranu před znečištěním a usnadňuje mytí a čištění okna
 • podokenní montážní profil – zajišťuje bezpečnou dopravu a odbornou montáž okna a parapetu.
 • výrobky nejvyšší kvality, které díky použití nejkvalitnějších materiálů a pokročilých inovačních výrobních technologií obdržely prohlášení o shodě . Splňují požadavky normy UE 89/106/EEC.
 • záruka: díky použití kvalitních komponentů a technologických postupů ve výrobním procesu, je záruční doba 10 let!
                                                                                         

STANDARDNÍ BARVY:                              BÍLÁ
JEDNOSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:   ZLATÝ DUB, BAHENNÍ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGON, VLAŠSKÝ OŘECH, SOFT                                                                                   CHERRY, ANTRACIT, SIENA NOCE, SIENA ROSSO, DAGLÉZIE (NOVINKA!)
OBOUSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:    ZLATÝ DUB, BAHENNÍ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGON, VLAŠSKÝ OŘECH, SOFT                                                                                   CHERRY, ANTRACIT
NADSTANDARDNÍ BARVY:                      široká nabídka barev; ceny na základě individuálního dotazu.
NOVINKA:                                                    barvy METBRUSH SILVER a METBRUSH HLINÍK.

Prospekty ke stažení

Prospekt 1, Prospekt 2 a Prospekt 3 v PDF od Rehau.


Novinky

17.09.2017 PODZIM JE TADY. ČEKÁTE JIŽ NA ZIMU? - Chladné počasí je na cestě!!! více »

31.07.2017 UŽIJTE SI DRUHOU POLOVINU PRÁZDNIN! -  Ještě je před námi spousta letních dní!!! více »

10.04.2017 JARNÍ PROSLUNĚNÁ NABÍDKA! - Nemohli jsme už déle čekat s naší jarní nabídkou!!!  více »

08.11.2016 KONEC ROKU SE BLÍŽÍ! - Neváhejte s výměnou oken!!! více »

16.08.2016 ZMĚNA ADRESY NAŠÍ PROVOZOVNY! - Nově jsme pro vás v nových prostorách!!! více »

 

Kontakty

Adresa: Okna Čert
  Podpuklí, č.p. 751
  738 01 Frýdek Místek

Telefon: +420 558 111 888
Mobil: +420 733 166 188
Email: info@oknacert.cz
Web: www.oknacert.cz