Econo 70

OKNA ECONO 70 – 5ti komorový profil REHAU® EURO-Design 70 s šířkou 70 mm

Fascinující okna s ideální šířkou profilů! Jak jednoduché.

Okna nevybíráte a nekupujete každý den. Měla by to být investice téměř na celý život. Pokud hledáte komfort, úsporu energie a klasický vzhled, okna ECONO 70 jsou pro Vás tou správnou volbou.
Okna ECONO 70 jsou ideálním spojením nejlepších parametrů okna s atraktivní pořizovací cenou. Díky svému klasickému vzhledu se dobře kombinuje s každou stavbou.

Používání profilů REHAU® Euro-Design 70 v oknech znamená téměř neomezený počet možných řešení – výběru barev a tvaru. 5ti komorová konstrukce využívá izolační vlastnosti vzduchu a 70 milimetrová konstrukční šířka profilů zaručují nejlepší parametry tepelné izolace. Okna v systému REHAU® Euro-Design 70 doporučujeme zvláště pro nízkoenergetické domy a investice spojené se zateplením a zvyšováním standardu. Moderní design propůjčuje oknům vyrobeným z těchto profilů profesionální vzhled. Dodatečnou předností je nižší zárubeň než v jiných 5ti komorových systémech, která maximálně zvyšuje množství světla vcházející do obytné místnosti a dodává oknu opticky štíhlý vzhled.

STANDARDNÍ VYBAVENÍ A KLADY OKEN ECONO 70:

 • značkový německý profil REHAU®, který zajišťuje vysokou tepelnou izolaci (atraktivní koeficient termické izolace 1,2 W/m2K), moderní a elegantní vzhled (zaoblené hrany na okenních křídlech) a vytrvalá konstrukce (díky zvětšené kovové výztuži).
 • každé okno Econo 70 je ve standardním provedení vybaveno špičkovou inovační technologií SUPER SPACER®, která svým uživatelům zajišťuje nejlepší parametry technických vlastností okna.
 • okenní tabulka (takzvané dvojsklo) s rámečkem SUPER SPACER® zaručující velkou (cca 15%) redukcí nákladů na topení a zvýšenou ochranu před hlukem. SUPER SPACER® zároveň až o 70% redukuje kondenzaci vlhkosti na skle.
 • speciální standard kování – komfortní používání a vysoký stupeň bezpečnosti. Bezporuchové kování ROTO® ve standardu s mikroventilací (opce postupného výklopu), blokace kliky s nadzvednutím křídla, dva bezpečnostní body (na každém křídle) proti vypáčení křídla – zaručující zvýšený komfort obsluhy a vysokou bezpečnost.
 • bezpečné hliníkové kliky HOPPE® série SECUSTIK® s bezpečnostní funkcí – zajišťující dodatečnou ochranu proti vloupání. Barevná provedení: okna v bílé barvě a s jednostrannou fóliovou úpravou - klika v bílé barvě; oboustranná fóliová úprava s imitací dřeva - klika v barvě starého zlata F4 nebo v barvě titanu F9.
 • nízko emisní okenní tabulka U=1,0 W/m2K, která zajišťuje vysokou úsporu energie a chrání před hlukem
 • profil zaplňující technologickou drážku v dolní části rámu – zajišťuje ochranu před znečištěním a usnadňuje mytí a čištění okna
 • podokenní montážní profil – zajišťuje bezpečnou dopravu a odbornou montáž okna a parapetu.
 • výrobky nejvyšší kvality, které díky použití nejkvalitnějších materiálů a pokročilých inovačních výrobních technologií obdržely prohlášení o shodě . Splňují požadavky normy UE 89/106/EEC.
 • záruka: díky použití kvalitních komponentů a technologických postupů ve výrobním procesu, je záruční doba 10 let!
                                                                                        

STANDARDNÍ BARVY:                               BÍLÁ
JEDNOSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:   ZLATÝ DUB, BAHENNÍ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGON, VLAŠSKÝ OŘECH, ANTRACIT,                                                                         SIENA NOCE, SIENA ROSSO, DAGLÉZIE (NOVINKA!)
OBOUSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:     ANTRACIT (na bílém základě)
NADSTANDARDNÍ BARVY:                      široká nabídka barev; ceny na základě individuálního dotazu.
NOVINKA:                                                    METBRUSH SILVER a METBRUSH HLINIK.


Novinky

17.09.2017 PODZIM JE TADY. ČEKÁTE JIŽ NA ZIMU? - Chladné počasí je na cestě!!! více »

31.07.2017 UŽIJTE SI DRUHOU POLOVINU PRÁZDNIN! -  Ještě je před námi spousta letních dní!!! více »

10.04.2017 JARNÍ PROSLUNĚNÁ NABÍDKA! - Nemohli jsme už déle čekat s naší jarní nabídkou!!!  více »

08.11.2016 KONEC ROKU SE BLÍŽÍ! - Neváhejte s výměnou oken!!! více »

16.08.2016 ZMĚNA ADRESY NAŠÍ PROVOZOVNY! - Nově jsme pro vás v nových prostorách!!! více »

 

Kontakty

Adresa: Okna Čert
  Podpuklí, č.p. 751
  738 01 Frýdek Místek

Telefon: +420 558 111 888
Mobil: +420 733 166 188
Email: info@oknacert.cz
Web: www.oknacert.cz