Geneo

GENEO® - okna budoucnosti!!!
GENEO® - ultrastabilní okenní profil z materiálu pro 3.tisíciletí RAU -FIPRO ®
Již dnes můžete využít unikátních řešení v oblasti okenního truhlářství!

Okna GENEO® jsou inovačním systémem 6ti komorovým se stavební hloubkou 86mm, který díky materiálu ze skleněným vláknem a také speciální receptuře a technologii výroby umožňují získání dokonalých statických a tepelně izolačních parametrů. Skleněné vlákna, která byla několikanásobně ověřena v leteckých technologiích nyní zasahují do oblasti okenní techniky.

Profil GENEO® je prvním ultrastabilním okenním profilovým systémem, vyrobeným z nového unikátního materiálu RAU-FIPRO®, vyvinutého firmou REHAU® pro letecký a automobilový průmysl, který má nejvyšší součinitele stability a pevnosti, díky čemu je možno se zřící použití kovových výztuží.

Okna GENEO® jsou díky unikátním vlastnostem nejvhodnější pro použití v pasívním stavebnictví.
Použití materiálu se skleněným vláknem nazývaného RAU-FIPRO®, otevírá úplně nové perspektivy v okenním stavebnictví dosahujíc překvapivých tepelně izolačních parametrů a přispívá ke snížení spotřeby energie. Okna GENEO® dosahují hodnotu součinitele prostupu tepla Uw až 0,71 W/m2k (při použití skla Ug až 0,5 W/m2k) (MD plus se středovým těsněním), čímž se řadí do energetické třídy „A“.
Uw = součinitel prostupu tepla celého okna

Nejlepší útlum hluku bez armování s doposud nedosažitelnými hodnotami včetně optimální tepelné izolace.
Osvědčené a hladké pohledové plochy nejsou náchylné k zašpinění a snadno se udržují.
Maximální komfort zavírání oken díky optimalizaci těsnění.
Větší prvky se štíhlou konstrukcí s optimálními zisky tepelné energie solárního záření a moderní architektonický styl.

Okna z profilů GENEO® jsou jedinečnou a progresivní inovací. Přesvědčují svým technologickým náskokem a význačnými technickými vlastnostmi, které dřívější okenní systémy překonávají.


STANDARDNÍ VYBAVENÍ A KLADY OKEN GENEO:

 • značkový německý 6ti komorový profil REHAU® o šířce 86 mm vyrobený z materiálu nové generace RAU-FIPRO® na bázi skelných vláken, dosahující dokonalých parametrů tepelné izolace a nejvyšší stability a pevnosti.
 • každé okno GENEO® je ve standardním provedení vybaveno špičkovou inovační technologií SUPER SPACER®, která svým uživatelům zajišťuje nejlepší parametry technických vlastností okna.
 • středové těsnění (MD) – systém dodatečné ochrany před hlukem a unikajícím teplem.
 • dvoukomorová okenní tabulka (takzvané trojsklo) s rámečkem SUPER SPACER® zaručující velkou (cca 15%) redukcí nákladů na topení a zvýšenou ochranu před hlukem. SUPER SPACER® zároveň až o 70% redukuje kondenzaci vlhkosti na skle.
 • možnost použití skla s tloušťkou až 53 mm (čtyřsklo 4-12-4-12-4-12-4) ve spojení s velmi výhodnými parametry profilu zajišťují vysokou redukci nákladů na topení a snížení hladiny hluku.
 • speciální standard kování – komfortní používání a vysoký stupeň bezpečnosti. Bezporuchové kování ROTO® ve standardu s mikroventilací (opce postupného výklopu), blokace kliky s nadzvednutím křídla, dva bezpečnostní body (na každém křídle) proti vypáčení křídla – zaručující zvýšený komfort obsluhy a vysokou bezpečnost.
 • bezpečné hliníkové kliky HOPPE® série SECUSTIK® s bezpečnostní funkcí – zajišťující dodatečnou ochranu proti vloupání, barevná provedení: bílá barva a s jednostrannou fóliovou úpravou klika v bílé barvě ; oboustranná fóliová úprava s imitací dřeva klika v barvě starého zlata F4; oboustranně fóliová úprava v antracitové barvě klika v barvě titanu F9.
 • profil zaplňující technologickou drážku v dolní části rámu – zajišťuje ochranu před znečištěním a usnadňuje mytí a čištění okna.
 • podokenní profil (montážní) – zajišťuje bezpečnou dopravu a odbornou montáž okna a parapetů.
 • výrobky nejvyšší kvality, které díky použití nejkvalitnějších materiálů a pokročilých inovačních výrobních technologií obdržely prohlášení o shodě . Splňují požadavky normy UE 89/106/EEC.
 • záruka: díky použití kvalitních komponentů a technologických postupů ve výrobním procesu, je záruční doba 10 let!

                                                                                                   

STANDARDNÍ BARVY:                                    BÍLÁ
JEDNOSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:    ZLATÝ DUB, BAHENNÍ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGON, VLAŠSKÝ OŘECH, SOFT                                                                                    CHERRY, ANTRACIT, SIENA NOCE, SIENA ROSSO
OBOUSTRANNÁ FOLIOVÁ ÚPRAVA:     ZLATÝ DUB, BAHENNÍ DUB, TMAVÝ DUB, MAHAGON, VLAŠSKÝ OŘECH, SOFT                                                                                    CHERRY, ANTRACIT
NADSTANDARDNÍ BARVY:                          široká nabídka barev; ceny na základě individuálního dotazu.
NOVINKA:                                                            METBRUSH SILVER a METBRUSH HLINÍK.
                                                                                       

Prospekty ke stažení

Prospekt 1 v PDF od Rehau.


Novinky

17.09.2017 PODZIM JE TADY. ČEKÁTE JIŽ NA ZIMU? - Chladné počasí je na cestě!!! více »

31.07.2017 UŽIJTE SI DRUHOU POLOVINU PRÁZDNIN! -  Ještě je před námi spousta letních dní!!! více »

10.04.2017 JARNÍ PROSLUNĚNÁ NABÍDKA! - Nemohli jsme už déle čekat s naší jarní nabídkou!!!  více »

08.11.2016 KONEC ROKU SE BLÍŽÍ! - Neváhejte s výměnou oken!!! více »

16.08.2016 ZMĚNA ADRESY NAŠÍ PROVOZOVNY! - Nově jsme pro vás v nových prostorách!!! více »

 

Kontakty

Adresa: Okna Čert
  Podpuklí, č.p. 751
  738 01 Frýdek Místek

Telefon: +420 558 111 888
Mobil: +420 733 166 188
Email: info@oknacert.cz
Web: www.oknacert.cz