Senso

OKNA SENSO – smysl pro bezpečí
Bezpečný dětský pokoj – a Vaše starosti zmizí.

Okna otevírají náš dům světu a tím způsobem lákají i „malé objevitele”, kteří si neuvědomují nebezpečí, které na ně číhá. Někdy stačí, aby dítě zvenčí uslyšelo hlas kamaráda, který ho bude volat a celé zvědavé pomalu vyleze po židli k oknu, aby ho otevřelo a dále si to již všichni umíme představit ...

OKNA ČERT proto zavedla na trh okna SENSO s novou technologií „Tilt-First” – vyklápění před otevřením.

Inteligentní bezpečnostní mechanizmus zablokuje křídlo ve vyklopené pozici po otočení kliky o 90° (vodorovně). Speciální klika s cylindrickou vložkou neumožní změnit vyklopenou pozici okna na otevřenou. Teprve po otočení klíče v klice se zámek uvolní a umožní otevřít okno. Toto řešení je velice pružné, protože neomezuje žádného člena domácnosti v jeho každodenních činnostech, např. ve větrání pokoje. Každý může bez klíče okno vyklopit, ale nemůže ho už otevřít. Použitý zámek v kování je možno v případě, když už není nutno zabezpečit okno před otevřením, bez problémů z obvodu kováni vyjmout.

Okna SENSO s kováním do dětského pokoje jsou dostupná v každém okenním systému nacházejícím se v nabídce oken ČERT, avšak jenom s výklopně-otevíracím kováním.

Okna SENSO mají barevná provedení a standardní vybavení odpovídající okenním systémům ECONO 70, BRILLANT, BRILLANT 80 i ENERGO.

Okna SENSO jsou výrobky nejvyšší kvality, které díky použití nejkvalitnějších materiálů a pokročilých inovačních výrobních technologií obdržely prohlášení o shodě . Splňují požadavky normy UE 89/106/EEC.


Novinky

17.09.2017 PODZIM JE TADY. ČEKÁTE JIŽ NA ZIMU? - Chladné počasí je na cestě!!! více »

31.07.2017 UŽIJTE SI DRUHOU POLOVINU PRÁZDNIN! -  Ještě je před námi spousta letních dní!!! více »

10.04.2017 JARNÍ PROSLUNĚNÁ NABÍDKA! - Nemohli jsme už déle čekat s naší jarní nabídkou!!!  více »

08.11.2016 KONEC ROKU SE BLÍŽÍ! - Neváhejte s výměnou oken!!! více »

16.08.2016 ZMĚNA ADRESY NAŠÍ PROVOZOVNY! - Nově jsme pro vás v nových prostorách!!! více »

 

Kontakty

Adresa: Okna Čert
  Podpuklí, č.p. 751
  738 01 Frýdek Místek

Telefon: +420 558 111 888
Mobil: +420 733 166 188
Email: info@oknacert.cz
Web: www.oknacert.cz